yenilmezler takımı

Kullanım örnekleri

yenilmezler takımı
undefeatable team
icon arrow

undefeatable

Part Of Speech: noun


Definition: Something that has an undefeatable quality.

icon arrow

undefeatable

Part Of Speech: adjective


Definition: Not defeatable; impossible to defeat.

icon arrow

team

Phonetic: "/tiːm/"

Part Of Speech: noun


Definition: A set of draught animals, such as two horses in front of a carriage.


Definition: Any group of people involved in the same activity, especially sports or work.

Example: The IT manager leads a team of three software developers.


Definition: A group of animals moving together, especially young ducks.


Definition: A royalty or privilege granted by royal charter to a lord of a manor, of having, keeping, and judging in his court, his bondmen, neifes, and villains, and their offspring, or suit, that is, goods and chattels, and appurtenances thereto.

icon arrow

team

Phonetic: "/tiːm/"

Part Of Speech: verb


Definition: To form a group, as for sports or work.

Example: They teamed to complete the project.


Definition: (by extension) To go together well; to harmonize.


Definition: To convey or haul with a team.

Example: to team lumber


Definition: To form together into a team.

Example: to team oxen


Definition: To give work to a gang under a subcontractor.

Türkçe'den İngilizce'ye Çevirmen

Çevirinin anadilde gerçek anlamda ses çıkarabilmesi için dilsel doğruluğun yanı sıra kültürel özellikler ve bilginin de sağlanması esastır. Bu yüzden dilin nüanslarını bilen İngiltere'den tercümanlarla çalışıyoruz. Türkçe ve İngilizce tercümanlarımız, çeviride hiçbir şeyin kaybolmamasını sağlamak için sorularınızı yanıtlamak ve açıklamalar sağlamak için her zaman hazırdır. Tercümanımızın rekor sürede doğru çeviriler sunabilmesinden ve bunun hızlı, güvenli ve tamamen ücretsiz olmasından gurur duyuyoruz! Kullanıcılarımızı önemsiyoruz.

Çevirilerinizi daha da iyi hale getirmek için özel olarak tasarlanmış arayüzümüzün yeni özelliklerine göz atın. Doğal olarak, hizmetimiz ücretsiz kalır ve ayrıca bir uygulama olarak da mevcuttur. Tüm özellikler, çeşitli ortak dillerin kombinasyonları için yerel olarak mevcuttur. Diğer özellikler ve dil kombinasyonları aşağıdadır. Hangi dile çeviri yaparsanız yapın, ortaya çıkan metin çevrimiçi sözlüğümüze bağlanır. Anlamları ve diğer cümlelerdeki kullanımları hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, çıktı metin kutusundaki tek tek kelimeler ayrıntılı olarak analiz edilir. Her şey tamamen ayrıntılı ve gerekirse test edilmiştir!İster eğitim, iş veya kişisel amaçlar için İngilizce'den Türkçe'ye veya Türkçe'den İngilizce'ye çevrilmiş metinlere ihtiyacınız olsun, online çeviri siteleri aklınıza gelen ilk çözüm olabilir. Tercümanımız kurumsal, akademik, yasal, tıbbi terimleri yetkin bir şekilde dikkate alır. Ayrıca çeviri aşamasında, aklınıza gelen metnin, ihtiyacınız olan terimler kullanılarak, bu alanda profesyonellerle çalışarak ihtiyacınız olan tarzda tercüme edildiğinden emin olabilirsiniz.