tesadüfi zararlar

Kullanım örnekleri

tesadüfi zararlar
incidental damages
icon arrow

incidental

Phonetic: "[ɪnsɪˈdɛ.ɾ̃əl]"

Part Of Speech: noun


Definition: Minor items, not further defined. Incidental expense.

Example: She's costing us a lot in incidentals.


Definition: Something that is incidental.

icon arrow

incidental

Phonetic: "[ɪnsɪˈdɛ.ɾ̃əl]"

Part Of Speech: adjective


Definition: Loosely associated; existing as a byproduct, tangent, or accident; being a likely consequence.

Example: That character, though colorful, is incidental to the overall plot.


Definition: Occurring by chance


Definition: (of radiation) Entering or approaching, prior to reflection (more frequently incident).

icon arrow

damages

Phonetic: "/ˈdæmɪdʒɪz/"

Part Of Speech: verb


Definition: To impair the soundness, goodness, or value of; to harm or cause destruction.

Example: Be careful not to damage any of the fragile items while unpacking them.


Definition: To undergo damage.

icon arrow

damages

Phonetic: "/ˈdæmɪdʒɪz/"

Part Of Speech: noun


Definition: The money paid or awarded to a claimant (in England), a pursuer (in Scotland) or a plaintiff (in the US) in a civil action as compensation for a loss suffered by the same.

Türkçe-İngilizce Şarkı Sözleri Çevirmeni

İngilizce, dünyada yaklaşık 1,5 milyar insan tarafından konuşulmaktadır. Dünyada en çok konuşulan dildir. 1.000.000'den fazla kelime var! Türkçe, Türkiye'de, Kuzey Kıbrıs'ta yaklaşık 80 milyon kişi ile Avrupa ve Kuzey Amerika'daki göçmen toplulukları tarafından konuşulmaktadır. Yaklaşık 88 milyon konuşmacı ile en çok konuşulan Türk dilidir. Türk dili, Türkiye'nin batısında yer alan Anadolu'da ortaya çıkmıştır. Şu anda, bu iki hacimli ve harika dildeki çevirilerle hızlı, rahat ve ücretsiz çalışmanız için size profesyonel çevirmenimizin işlevselliğini sunuyoruz!

Yukarıdaki giriş alanını kullanarak İngilizce-Türkçe sözlükte bir Türkçe terim arayın. İngilizce veya Türkçe arama yapabilirsiniz. İngilizce veya Türkçe aradığınız cümlenin çok fazla çevirisi varsa filtreleme seçeneklerini kullanarak sonuçları sınırlandırabilirsiniz. İngilizce-Türkçe sözlükte harfe göre ara. İngilizce-Türkçe sözlük, alfabeyi manuel olarak görüntüleme olanağı sağlar. Belirli kelimelerin çevirilerine bakmak ve bir cümle bağlamında ne anlama geldiklerini görmek için aşağıdaki bağlantıları da kullanabilirsiniz.Çeviri yazılımımızı diğer makine çevirmenlerinden farklı kılmak için çok yol kat ettik. Türkçe - İngilizce çevirmenimiz orijinal metnin anlamını ve cümlenin ana fikrini asıl amaçlandığı gibi korumak için tasarlanmıştır. Çevirmenimiz olabildiğince insandır. Ürünümüz en iyi gizliliği sağlar. Verilerinizi izlemiyor, satmıyor veya saklamıyoruz. Çevirileriniz size aittir. Transferler için kayıt ve ödeme gerekli değildir!Türkçe - İngilizce çevirmenimiz birçok dilbilimci ve geliştiricinin ürünüdür. Herhangi bir cümleyi, kelimeyi veya metnin tamamını hızlı ve tamamen ücretsiz çevirin! Çevirmenimiz 800'den fazla farklı dili anlamaktadır. Program medyadan büyük miktarda bilgi kullanır, bu nedenle tüm dünya haberlerini kapsar.