ebedi

Kullanım örnekleri

ebedi
everlasting
icon arrow

everlasting

Phonetic: "/ˌɛvəˈlɑːstɪŋ/"

Part Of Speech: noun


Definition: An everlasting flower.


Definition: A durable cloth fabric for shoes, etc.

icon arrow

everlasting

Phonetic: "/ˌɛvəˈlɑːstɪŋ/"

Part Of Speech: adjective


Definition: Lasting or enduring forever; existing or continuing without end


Definition: Continuing indefinitely, or during a long period; perpetual; sometimes used, colloquially, as a strong intensive.

Example: this everlasting nonsense


Definition: Existing with infinite temporal duration (as opposed to existence outside of time).

icon arrow

everlasting

Phonetic: "/ˌɛvəˈlɑːstɪŋ/"

Part Of Speech: adverb


Definition: Extremely.

Web Türkçe-İngilizce Çevirmen

Yukarıdaki giriş alanını kullanarak İngilizce-Türkçe sözlükte bir Türkçe terim arayın. İngilizce veya Türkçe arama yapabilirsiniz. İngilizce veya Türkçe aradığınız cümlenin çok fazla çevirisi varsa filtreleme seçeneklerini kullanarak sonuçları sınırlandırabilirsiniz. İngilizce-Türkçe sözlükte harfe göre ara. İngilizce-Türkçe sözlük, alfabeyi manuel olarak görüntüleme olanağı sağlar. Belirli kelimelerin çevirilerine bakmak ve bir cümle bağlamında ne anlama geldiklerini görmek için aşağıdaki bağlantıları da kullanabilirsiniz.

Çeviri yazılımımızı diğer makine çevirmenlerinden farklı kılmak için çok yol kat ettik. Türkçe - İngilizce çevirmenimiz orijinal metnin anlamını ve cümlenin ana fikrini asıl amaçlandığı gibi korumak için tasarlanmıştır. Çevirmenimiz olabildiğince insandır. Ürünümüz en iyi gizliliği sağlar. Verilerinizi izlemiyor, satmıyor veya saklamıyoruz. Çevirileriniz size aittir. Transferler için kayıt ve ödeme gerekli değildir!Kaynak metinler, AI tabanlı yazım denetleyici tarafından otomatik olarak düzeltilerek daha iyi bir çeviri elde edilir. Tıp, kesin bilimler, hukuk vb. gibi çeşitli alanlarda metinlerinin içeriğini ve dil özelliklerini koruyarak belgeleri anında çevirin.